офіційний сайт

ВОЛОНТЕРСЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ

5 грудня у світі та в Україні зокрема відзначають День волонтера.

З цієї нагоди голова обласної ради Григорій Недопад та начальник облвійськадміністрації Юрій Погуляйко привітали та відзначили волинських волонтерів.

Найбільшу залу владної будівлі заповнили понад пів сотні волонтерів, а також засновників та очільників майже 30 благодійних фондів, громадських рухів та релігійних організацій. Волонтерський рух об’єднав людей різного віку та професій. За покликом серця, без очікування винагороди вони допомагають збройним силам, теробороні, ветеранам, внутрішньо переміщеним особам, піклуються про дітей і соціально вразливі верстви населення, а ще тварин.

«Нового значення і сенсу волонтерство в нашій країні набуло у 2014 році після збройної російської агресії. І сьогодні кожен з вас – посол доброї волі між українським народом і військом. Ви робите неймовірне і неможливе. І не тільки в тилу, а й на передовій, доправляючи найнеобхідніше на лінію фронту. Захоплююся вами, дякую і низько вклоняюся. Війна триває, а отже у нас з вами ще багато роботи. Тож бажаю терпіння, наснаги і перемоги. Слава Україні! Слава волинським волонтерам!», – звернувся до присутніх від імені депутатського корпусу Волиньради її очільник Григорій Недопад.

З нагоди міжнародного Дня волонтера керівники області також вручили подяки та грамоти обласної ради і ОВА.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*