офіційний сайт

«ВІЛЬНІ. НЕЗЛАМНІ. НЕПЕРЕМОЖНІ» – НОВА УКРАЇНСЬКА МАРКА-СИМВОЛ

До 31-ої річниці незалежності України Укрпошта випустила чергову символічну поштівку, присвячену боротьбі українського народу у повномасштабній війні з росією.

Презентація її на Волині відбулося у рамках урочистостей до Дня незалежності України. У церемонії спецпогашення взяли участь голова Волиньради Григорій Недопад, очільник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, Луцький міський голова Ігор Поліщук та керівник Волинського регіонального відділення Укрпошти Іван Люсак.

Цього разу філателістичний витвір авторства краматорського художника Антона Хрупіна побачив світ у вигляді поштового блоку, який складається із 7 частин. У центрі –марка з образом воїна у синьо-жовтих кольорах як символ героїчної незламності українських захисників.

Довкола – 6 чорно-білих ілюстрації, які символізують 6 місяців великої війни українського народу з російським окупантом і відображають реальні трагічно-драматичні події: жінка на руїнах розбомбленого будинку, мама з малям у бомбосховищі, дівчинка на фоні купи обгорілих автівок, останній прихисток сотень маріупольців – драмтеатр із написом «ДІТИ», обстріляна окупантами Святогірська лавра, покинутий дитячий візок, іграшки та валізи – типова картина вокзалів багатьох наших міст.

Вартість блоку «ВІЛЬНІ. НЕЗЛАМНІ. НЕПЕРЕМОЖНІ» та конвертів до нього складає 60 гривень. Тираж – 1 мільйон примірників. Придбати нову поштівку від сьогодні можна у всіх міських відділеннях та інтернет-магазині Укрпошти.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*