офіційний сайт

ВІД АПАРАТУ ВОЛИНЬРАДИ – ДЛЯ БІЙЦІВ 14 БРИГАДИ

Голова обласної ради Григорій Недопад сьогодні передав черговий вантаж допомоги бійцям 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Під час спілкування з військовими голова Волиньради зазначив, що цей транш підтримки для військових придбано завдяки зусиллям працівників виконавчого апарату обласної ради. «Усі без винятку з понад 50 співробітників перерахували частину зарплатні для допомоги нашим бійцям з вірою у Збройні сили України та нашу перемогу. Тут те, про що ви просили, зокрема, і піксельна форма нестандартних розмірів, яку на наше індивідуальне замовлення виготовила швейна фабрика «Едельвіка»», – зазначив Григорій Недопад.

Серед переданого також натільна білизна, шкарпетки, рушники, комплекти рацій та планшети для управління дронами. До формування вантажу також долучився і благодійний фонд «Добра справа».

На зустріч з військовими, аби узгодити конкретику необхідного, сьогодні також прибули і депутати Волиньрад Валентин Кошельник, Ярослав Матвійчук, Юрій Сиротюк, Андрій Бокоч, міський голова Володимира Ігор Пальонка та очільник Володимир-Волинської райради Віктор Хиць. Це когорта людей, які також постійно опікуються потребами бригади.

Григорій Недопад запевнив, що спільними зусиллями вже наступного тижня військовослужбовцям доправлять два позашляховики, а також бронежилети та шоломи. Він також зазначив, що готується до передачі і спецтехніка, зокрема, екскаватори й трали.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*