офіційний сайт

«ВЕЧІР У БУДИНКУ ГОЛОВАНІВ»: ЗІБРАЛИ 300 ТИСЯЧ НА РЕСТАВРАЦІЮ ТА ЗСУ

Благодійну акцію, яка відбулася минулих вихідних, підтримав голова обласної ради Григорій Недопад та його перший заступник Юрій Поліщук.

Мистецьке дійство ініційоване Благодійним Фондом «ТурботаPRO» і реалізоване за участю численних партерів. Засновники фонду Луїза Киримова і Андрій Ковальчук обґрунтували свій замисел прагненням привернути увагу до унікального туристичного місця та зібрати кошти на його реставрацію і створення тут музею у пам’ять скульптора та почесного громадянина міста Луцька Миколи Голованя.

Дійство відбувалось у форматі благодійного аукціону, лоти для якого презентували митці, а також відомі волинські та українські бренди. Окрім цього, присутнім було презентовано документальний фільм київського режисера Юліана Улибіна, присвячений митцеві і який брав участь у показі на Канському фестивалі.

Упродовж благодійного вечора зібрано 300 000 грн. Частину з них, крім реставраційних робіт, організатори вирішили спрямувати на потреби захисників, завдяки яким є можливість проводити подібні імпрези.

«Будинок Миколи Микитовича – це відображення його життя, квінтесенція його творчості, поєднання бездоганної майстерності та витонченої краси. Це одне з місць, де зосереджена душа нашого краю, це – частина нашої історії і культури, а отже – й нашої національної ідентичності. Намагатися усе це не лише зберегти, а й розвинути, поліпшити, коли агресор прагне розгромити і знищити, ми вважаємо не тільки за можливе, але й обов’язкове. І про це свідчать пожертви. Це – конвертована духовність, і це те, що робить українців непереможними», – зауважив у своїй промові голова обласної ради Григорій Недопад.

У благодійному фонді «ТурботаPRO» зазначили, що збір коштів не припинятимуть, тому кожен, хто не потрапив на захід і бажає допомгти, може це зробити.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*