офіційний сайт

ВДОСКОНАЛЕННЮ НЕМАЄ МЕЖІ – ВОЛИНСЬКА ЕКСТРЕНКА ПІДВИЩУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ

На базі обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відкрили сучасний навчальний зал для вдосконалення навичок медпрацівників.

Участь у відкритті взяли голова обласної ради Григорій Недопад, очільник ОВА Юрій Погуляйко та його заступниця Мирослава Якимчук, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління охорони здоров’я ОВА Юрій Легкодух та працівники екстренки.

Керівник обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль нагадав, що рівно рік тому установа завершила оновлення автопарку, отримавши 18 нових машин для відділень і пунктів у різних куточках області, а відтак усі 72 бригади забезпечено новими каретами швидкої допомоги.

«У наші далекосяжні плани розвитку та покращення матеріальної бази втрутилася війна, але ми не полишаємо зусиль. Слава Збройним силам, які боронять нашу землю, демонструючи неабияку мужність. Ми ж, у свою чергу, маємо якнайкраще робити своє – швидко приїхати та врятувати людське життя, тому зобов’язані постійно вдосконалюватись та вчитись. Для цього ми і відкрили навчально-тренувальний відділ», – наголосив він.

Володимир Шмаль також розповів, що нове приміщення дасть можливість проводити симуляційні тренінги та навчання не лише для великих груп медичних працівників виїзних бригад екстренки, а й для медиків з інших закладів охорони здоров’я області. «Крім того тут матимуть змогу навчатися працівники інших невідкладних служб, галузей освіти, культури та професій, які потребують знань та умінь з надання домедичної допомоги», – каже він.

Голова обласної ради Григорій Недопад привітав працівників екстренки із цією знаковою подією від себе особисто та від усіх обранців волинської громади.

«Це – подія для усієї медичної спільноти, адже означає прорив у невідкладній допомозі. Дякую керівництву центру, що зуміли віднайти кошти, відремонтувати та обладнати приміщення навчального центру усім необхідним новітнім обладнанням. Висловлюю вдячність також фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», за сприяння якого було частково закуплене медичне приладдя для цього залу. Важливим є й те, що на базі нашого Волинського медінституту з нового навчального року буде запроваджено спеціальність парамедика, яка вкрай необхідна сьогодні», – підкреслив він.

Варто зазначити, що тренери навчального-тренувального відділу пройшли сертифіковані курси від Європейської ради реанімації, Американської асоціації травми, Литовської асоціації парамедиків, а також транзиторну програму за напрямком «Екстрена медична допомога».

З початком воєнних дій у 2022 році тут було проведено навчання для понад 5,5 тисяч осіб.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*