офіційний сайт

ВАСИЛЬ СЛАПЧУК – ВОЛОДАР СУСПІЛЬНОЇ НАГОРОДИ «ВІЧНИЙ МАМАЙ»

Видатний волинянин, український поет, прозаїк та літературний критик Василь Слапчук став лауреатом суспільної відзнаки «Вічний Мамай».

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з представником міжнародного громадського руху «Пам’ять без кордонів» і громадсько-культурної спілки «Зв’язок поколінь» Дмитром Гегером сьогодні вручили цю почесну нагороду і диплом Василю Слапчуку. Лауреатові Національної премії України ім. Тараса Шевченка очільник Волиньради також символічно подарував вишиваний портрет Кобзаря.

Присвоєння суспільної відзнаки «Вічний Мамай» волинському поетові Василю Слапчуку ініціювала громадська організація «Український Союз ветеранів Афганістану та Чорнобиля», в особі її голови, виконавчого директора громадської спілки «Зв’язок поколінь» Олександра Тимченка.

«Василь Слапчук – талановитий письменник та неординарна особистість, і нагорода національної спільноти – заслужена. Адже його сила духу, світогляд та багатий творчий доробок є неоціненним не лише для Волині, а й для України та світу», – зауважив Григорій Недопад.

Під час зустрічі представник міжнародного громадського руху «Пам’ять без кордонів» Дмитро Гегер обговорив з очільником Волиньради плани з реалізації спільних проєктів в царині національного відродження, культурного розвитку та утвердження патріотизму.

Нагадаємо, у серпні цього року в урочищі Криниця, що на Турійщині, відбулася спільна акція «Нас єднає коло калинове задля України перемоги». Дмитро Гегер розповів, що традиція висаджувати калинове коло уже знайшла своє продовження і в інших регіонах України, її також проведуть у Польщі, Литві, Латвії, Грузії, Болгарії та Франції. А на Волині, у краї, де зародилась УПА, має з’явитись ще щонайменше 4 таких місцини.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*