офіційний сайт

ВАДИМ ГУТЦАЙТ – НОВИЙ ПРЕЗИДЕНТ НОК УКРАЇНИ

На ХХХVII звітно-виборній асамблеї НОК за кандидатуру Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта проголосувала переважна більшість. У виборах президента Національного олімпійського комітету як очільник регіонального осередку взяв участь і голова Волиньради Григорій Недопад.

На посаду президента НОК України претендували троє кандидатів: Жан Беленюк, Вадим Гутцайт та Ігор Малинський.

Із 147 делегатів кандидатуру Вадима Гутцайта підтримали 123 делегати, за Жана Беленюка проголосували 22 виборця, Ігоря Малинського підтримали двоє.

Вадим Гутцайт замінить на посаді Сергія Бубку, який очолював НОК України з 2005 року. Цьогоріч він відмовився виставляти свою кандидатуру на новий президентський термін. Сергій Бубка відтепер працюватиме у Фонді європейської спільноти, де опікуватиметься відбудовою спортивної інфраструктури України.

На Генасамблеї НОК також обрали керівний склад та 174 нових члени Національного олімпійського комітету на період 2022-2026 років. Зокрема, обрано Олександра Усика, Андрія Шевченка, Марину Бех-Романчук, Лілію Подкопаєву та інших відомих у світі спорту постатей.

Членство у НОК отримав й голова обласної ради, керівник регіонального відділення НОК у Волинській області Григорій Недопад. Нагадаємо відповідне рішення було схвалене на засіданні виконавчого комітету волинського осередку НОК, члени виконкому також підтримали кандидатуру Вадима Гутцайта на посаду президента НОК України.

Довідково:

Вадим Гутцайт – олімпійський чемпіон з фехтування на Іграх 1992 року в Барселоні, тренер і президент федерації фехтування України.

З 2018 року він був директором Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, з 4 березня 2020 року – міністр молоді та спорту України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*