офіційний сайт

В ОСВІТІ ВОНИ ВБАЧАЮТЬ ФУНДАМЕНТАЛЬНУ ОСНОВУ МАЙБУТНЬОГО ДЕРЖАВИ

З прийдешнім професійним святом на Волині привітали і відзначили кращих працівників освітньої галузі. Нагороди від обласної ради педагогам вручив перший заступник голови Юрій Поліщук.

Вчителі, вихователі, працівники позашкілля, викладачі і науковці – це спільнота, яка в освіті та розвитку дітей вбачає і своє покликання, і майбутнє країни. Частина освітян одяглась у піксель і захищає Україну на фронті. Хтось уже віддав за це життя. Учасники урочистого зібрання найперше пошанували хвилиною мовчання світлу пам’ять загиблих героїв.

Головна освітянка області Людмила Плахотна відзначила, що у найскладніший для країни час працівники галузі виявили патріотизм, згуртованість і готовність самовіддано працювати задля перемоги. «У закладах освіти створено умови для проживання внутрішньо переміщених осіб, організовано потужні гуманітарні та волонтерські штаби, які надавали і надають допомогу всім, хто її потребує, освітяни збирають і передають кошти Збройним силам України», – стверджує Людмила Плахотна.

Про рівень майстерності волинських освітян красномовно свідчать результати їхніх вихованців: тільки цього року найвищий бал при тестуванні отримали 560 школярів області.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук подякував педагогам за працю, яка також сприяє перемозі: «Отто фон Бісмарк стверджував, що ворог перемагає там, де програють вчитель і священник. Тому, натхненно працюючи на своєму освітньому фронті, ви виконуєте не менш важливу місію, ніж наші воїни. Бажаю вам успіхів і перемог на педагогічній ниві!».

Юрій Поліщук також відзначив кращих педагогів Почесними грамотами обласної ради та вручив дипломи переможцям обласних премій у сферах освіти, науки, рідної мови та математики.

Професійність і сумлінну працю волинських освітян також відзначили державними нагородами: нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України “Василь Сухомлинський” та “Відмінник освіти”, а також грамотами і подяками обласної військової адміністрації.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*