офіційний сайт

В ОБЛАСТІ ПРЕДСТАВИЛИ РЕГІОНАЛЬНОГО КООРДИНАТОРА ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

Голова Волиньради Григорій Недопад спільного з очільником обласної військової адміністрації Юрієм Погуляйком провели робочу зустріч із начальницею Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Вікторією Васильчук. Під час зустрічі керівниця представила регіонального координатора Мінюсту в області Олександра Валевського.

Вікторія Васильчук зазначила, що обов’язки управління та працівників залишаються незмінними – це організація виконання рішень судів та інших органів та посадових осіб відповідно до законів України, робота з кадрами, експертне забезпечення правосуддя.

«Наразі районні відділи Міністерства юстиції працюватимуть без змін: ми допомагатимемо громадянам, представникам органів державної служби та місцевого самоврядування реалізовувати свої законні права, організовуватимемо роботу нотаріату та органів реєстрації актів громадянського стану», – підкреслила Вікторія Васильчук.

Григорій Недопад запевнив, що захист прав і свобод волинян – головний пріоритет також і для місцевої влади. «Ми з головою Волинської ОВА одностайні в твердженні, щоб населення повинно отримувати якісні послуги та в повному обсязі», – наголосив очільник обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*