офіційний сайт

В ОБЛАСТІ БУДЕ ПРОГРАМА МІСТОБУДІВНОГО КАДАСТРУ

Проєкт програми створення та ведення містобудівного кадастру Волинської області на 2022-2025 роки розглянули члени постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, ПЕК, архітектури, будівництва та ЖКГ. (посилання)

На формування цілісної системи містобудівного кадастру області та наповнення електронної бази геоінформаційними даними упродовж 3 років передбачено близько 3 млн гривень. Вже цього року планується встановлення потужного сервера вартістю 700 тисяч гривень та придбання спеціального програмного забезпеченнядля розроблення геопорталу містобудівного кадастру, яке вартує близько 450 тисяч. Наступним кроком має стати інформаційне наповнення бази даних, переведення містобудівної документації у цифровий формат, а також навчання спеціалістів.

 Передбачається, що реалізація програми сприятиме надходженню в область інвестицій, створить прозорі і комфортні умови для роботи підприємців, впровадить європейські стандарти  управління територіальним розвитком, підвищить якість управлінських рішень завдяки моделюванню оцінки їх наслідків.

Депутат Іван Киричик поцікавився чи будуть дані порталу містобудівного кадастру сталими. Начальник управління містобудування та архітектури ОДА Микола Томчук пояснив, що інформація видозмінюватиметься по мірі розроблення генеральних та комплексних планів територій громад.

Депутат Андрій Козюра зауважив, що з огляду на досвід розвинених країн світу, із цифровізацією містобудівного кадастру наша держава запізнилась на роки, а відтак закликав колег та рекомендувати сесії схвалити цей документ. Керівництву виконавчої влади області члени профільної комісії також рекомендували віднайти можливості співфінансування програми з державного бюджету. 

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*