офіційний сайт

В ОБЛАСНИХ ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ ЗМІНЯТЬСЯ КЕРІВНИКИ

Члени постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку розглянули кадрові питання.

Зокрема, у зв’язку із завершенням терміну дії контракту із директором обласного науково-методичного центру культури Любов’ю Рожновою, депутати підтримали пропозицію відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності та рекомендували голові обласної ради Григорію Недопаду звільнити її із посади і до призначення керівника в установленому законом порядку або видання іншого розпорядчого документа призначити Любов Рожнову тимчасово виконувачкою обов’язки директора центру.

У зв’язку із поданою заявою про звільнення члени комісії також рекомендували голові обласної ради звільнити із займаної посади директорку обласної бібліотеки для дітей Наталію Граніч та до призначення керівника в установленому законом порядку або видання іншого розпорядчого документа, виконання обов’язків директора покласти на заступницю керівника закладу Людмилу Хілуху.

У зв’язку із завершенням терміну дії контракту із директоркою Волинської державної обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Людмилою Стасюк депутати рекомендували голові облради Григорію Недопаду звільнити її із займаної посади та до призначення керівника на конкурсних засадах або видання іншого розпорядчого документа призначити тимчасово виконувачкою обов’язків директора Наталію Граніч.

Також з причини завершення терміну дії контракту із директором Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка Анатолієм Гливою голові обласної ради члени профільної комісії рекомендували звільнити його із посади директора-художнього керівника та до призначення очільника закладу в установленому законом порядку або видання іншого розпорядчого документа покласти виконання обов’язків директора-художнього керівника на заступника директора Сергія Скулинця.

Депутати підтримали пропозицію присутнього на засіданні комісії першого заступника голови облради Юрія Поліщука щодо належного пошанування екс-керівників наукової бібліотеки Людмили Стасюк та драмтеатру Анатолія Гливи, за багаторічну сумлінну працю їх буде нагороджено найвищими відзнаками обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*