офіційний сайт

В МУЗЕЇ КОРСАКІВ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ІСТОРИЧНИЙ РОМАН

Відбулася 5-та щорічна церемонія вручення літературної премії імені Івана Корсака. Лауреатів привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Літературну премію родина письменника спільно з видавництвом «Ярославів Вал» започаткували у 2018 році задля розвитку історичного роману та увіковічення пам’яті Івана Корсака.

«Історичні романи – це політика, спрямована в майбутнє, адже ті, хто знають своє минуле, контролюють майбутнє. Те, що родина Івана Корсака продовжує проводити літературний конкурс попри війну в країні, викликає захоплення. Крім просвітницької і літературно-мистецької діяльності вони займаються волонтерством та благодійністю, – зазначив Григорій Пустовіт. – Вони роблять нас емоційно багатшими і підтримують тих людей, які живуть історією і популяризують історичні романи. Їхні роботи формують думки, переконання сучасного покоління. І це теж основа нашої Перемоги».

Цього року лауреатом літературної премії імені Івана Корсака став Петро Лущик та його роман «Час прискорення». Автор розповів, що ця книга – сьома у його збірці «Галицької саги». Серія історичних романів «Галицька сага» бере свій початок в 1914 році на сторінках «Великої війни» — першої книжки саги.

«Основна мета нашої премії – популяризація історичного роману. Адже цей вид літературного мистецтва має величезне значення для формування нації, її розвитку, виведення її на вищий культурний рівень», – наголосив Іван Корсак.

В рамках церемонії відбулася презентація двох нових романів Івана Корсака «Борозна у чужому полі. Вибух у пустелі», «На розстанях долі. За серпанком, загадковим серпанком», презентація спеціального тематичного фахового видання «Літопис Волині», присвяченого життю та творчості і до 75-річчя з дня народження Івана Феодосійовича, а також підведення підсумків і нагородження переможців конкурсу «Читаю імена твої, Україно».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*