офіційний сайт

В МОЛИТВІ Й БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

На запрошення Тернопільської обласної ради Григорій Недопад взяв участь у молитовному сніданку, приуроченому до Дня Незалежності України.

«В молитві й боротьбі за незалежність» – таку назву мав духовний благочинний захід, організований тернополянами, і в якому взяли участь понад сотня учасників, в тому числі і з інших регіонів.

Присутні вшанували хвилиною мовчання тих, чиє життя покладено за батьківщину, виконали Гімн України, а по тому доєдналися до загальної молитви. Учасники склали сім молитов: за полеглих Героїв, полонених, воїнів, капеланів і волонтерів, за сім’ї та дітей, а також за відбудову України, її благополуччя та духовне відродження.

У своєму вітальному слові голова Волиньради Григорій Недопад зазначив, що побожність є одним із сакральних символів української ідентичності. «Молитва була, є і буде нашим надійним оберегом, який формував міць народу, карбував його дух, торував шлях до незалежності і зараз допомагає нам її захищати. Сьогодні ми єдині і в боротьбі, і в допомозі ближньому, і у спільній молитві за нашу країну, за наших Героїв, за кожного українця і, звісно ж, за нашу перемогу», – зазначив він.

Кошти, зібрані під час молитовно сніданку, будуть спрямовані на потреби воїнів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*