офіційний сайт

В «КОЛОСІ» – НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР ВАЖКОАТЛЕТІВ

В дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос» відбувся традиційний новорічний турнір серед юних важкоатлетів на призи голови Федерації важкої атлетики Волині. Вітали спортсменів голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та народний депутат Вячеслав Рубльов.

У змаганнях беруть участь понад 80 спортсменів з Луцька та чи не всіх куточків Волині. Наймолодшим – 9 років, найстаршим – 15. Змагались у двох вправах – ривок та поштовх.

«Юні атлети дуже талановиті і надзвичайно сильні. Приємно бачити, що на турнір завітали діти з Камінь-Каширщини, Ковельщини, – зазначив Григорій Недопад. – Разом із головою Федерації важкої атлетики Волині Олександром Лазорком та народним депутатом України Вячеславом Рубльовим ми відзначили кожного учасника цього турніру, бо впевнені: ці діти заслуговують на визнання».

Вячеслав Рубльов на турнір завітав разом із синами. Він вважає, що юні атлети – це хороший приклад для наслідування. Що ж до турніру, то, каже, передноворічні змагання у «Колосі» стали доброю і непорушною традицією.

«Уже кілька років поспіль ми приєднуємося до організації цих змагань, за що велика вдячність спортивній сім’ї Авраменків та безпосередньо очільнику Школи вищої спортивної майстерності Андрію Авраменку, – зауважив народний депутат. – Кожен з цих учасників – переможець. Адже попри непросту ситуацію в країні, попри повітряні тривоги і проблеми з електроенергією діти продовжують займатися спортом, і таке завзяття від зовсім юних спортсменів надихає нас усіх».

За словами тренерів, передноворічні змагання стали своєрідним екзаменом для спортсменів – під час вправ атлети показують і майстерність, і силу, і вправність. Частина з учасників виконують розряди на майстра спорту, проте через надто молодий вік ще не отримали цього спортивного звання. Тож, поки чекають наступного року – даруватимуть нові перемоги та привід для гордості усім поціновувачам цього виду спорту.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*