офіційний сайт

В КОЛЕДЖІ ТЕХНОЛОГІЙ, БІЗНЕСУ І ПРАВА ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Привітати викладачів з їхнім професійним святом прибули перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Від імені голови Волиньради та депутатського корпусу він долучився до вітань на адресу педагогів: «Нині – непростий час для всієї країни. Злочинна мета ворога не тільки наші території, він націлений на знищення нашої культури, нашої історії, наших звичаїв, нищить освітньо-культурні заклади, палить книги. Тому праця вчителів, викладачів, їхній вклад у наших дітей, освітній процес, який триває попри все, – це шлях до заможної, розвинутої України, яку розбудовуватимуть ваші вихованці», – наголосив Юрій Поліщук.

Він також нагородив Почесною грамотою обласної ради педагогів коледжу Ніну Ковальчук та Руслану Щебет.

Надзвичайну важливість праці освітян відзначив і Анатолій Цьось – ректор Волинського національного університету ім. Лесі Українки, під чиєю егідою функціонує коледж технологій, бізнесу і права.

«Волинська освіта має прекрасну історію становлення, і нам є ким пишатися: Леся Українка та Михайло Кравчук, Модест Левицький та Агатангел Кримський. То ж з точки зору освіти наша мета – формування тих компетенцій, які забезпечать розвиток особистості патріотичного громадянина незалежної України».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*