офіційний сайт

В КОЛЕДЖІ КУЛЬТУРИ – ДИПЛОМОВАНИЙ ВИПУСК

114 випускників (Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського) Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського отримали дипломи молодшого спеціаліста. Молодих фахівців привітав голова обласної ради Григорій Недопад.

Очільник Волиньради зауважив, що коледж – один з небагатьох освітніх закладів, де були створені належні умови для навчання в офлайні. Попри війну і повітряні тривоги студенти мали змогу очно отримувати освіту і при цьому ще й допомагати військовим і тимчасово переміщеним українцям.

«З перших днів війни ви плели маскувальні сітки, допомагали вимушеним біженцям і встигали творити. Конкурс Євробачення підтвердив – у стінах цього закладу професійні і самовіддані педагоги виховують талановиту молодь», – зазначив Григорій Недопад.

Тож з нагоди свята голова Волиньради нагородив подякою старшого викладача коледжу Юрія Фокшея. Він був наставником усіх трьох учасників переможного гурту Kalush Orchestra – Тараса Музичука, Ігоря Діденчука та Віталія Дужика.

Ще один випускник, яким особливо горді у коледжі, Роман Бугайчук. Зараз він несе службу в Збройних Силах України, проте зміг приїхати на свій випускний.

«Попри те, що студенти можуть не йти воювати, він виявив бажання захищати країну. Ми пишаємося ним і дуже радіємо, що він зміг прибути на свято», – зазначив директор коледжу Тарас Войтович.

Більше фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/v4mMWHoGr398PExJ9

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*