офіційний сайт

В ДЮСШ – ПОСВЯТА У СПОРТСМЕНИ

Більше 150 юних спортсменів поповнили ряди вихованців обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Традиції урочистої посвяти у спортсмени більше 30 років тому. Привітати нове покоління майбутніх чемпіонів прибули перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода.

«В цій дитячо-юнацькій спортивній школі – одні з кращих тренерів. І те, що стільки дітлахів поповнили ряди вихованців ДЮСШ підтверджує високий рівень довіри батьків до тренерсько-викладацького складу, – зазначив Юрій Поліщук. – Я переконаний, що ці діти в недалекому майбутньому стануть олімпійськими чемпіонами, призерами різноманітних змагань та прославлятимуть Волинь на весь світ».

Директор спортшколи Дмитро Піддубний підтверджує: закладу є ким пишатись. В його історії – багато талановитих і титулованих спортсменів. Гордістю ДЮСШ стала вихованка Ірина Климець – учасниця Олімпійських Ігор в Ріо-2016 та Токіо-2021.

Також сьогодні троє спортсменів отримали посвідчення Заслужених майстрів спорту – Олександра Мильчук, Дарина Пом’янович та Вікторія Куніцька. Дівчата – вихованки відділення спортивної акробатики, які в 2022 році вибороли ІІІ місце на ХІ Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту та зайняли ІІ місце на етапі Кубка світу зі спортивної акробатики. А початківці отримали подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*