офіційний сайт

УКРПОШТА ВИПУСТИЛА НОВОРІЧНУ МАРКУ І ВІДКРИЛА РЕЗИДЕНЦІЮ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

У погашенні нової поштівки «Переможного Нового року!» взяв участь голова обласної ради Григорій Недопад.

Новорічну марку, конверт до неї та художню картку «З Різдвом!» Укрпошта випустила накладом у 720 тисяч примирників. Авторкою ідеї сюжету стала одинадцятикласниця з Миколаєва Валерія Михайлова.

Цей випуск не тільки про свято, він традиційно і про війну, – зазначив керівник Волинського відділення Іван Люсак: «Тут зображено дівчину і українського військового, яких розлучила велика війна: вона – на самоті зустрічає новорічні свята, він – на лінії зіткнення з ворогом. Продовження історії в сюжеті конверта «Перший день». Вони вже разом, разом дивляться на святкові салюти і планують своє майбутнє у вільній, мирній і незалежній Україні. Ця марка – про свято, яке, з одного боку, можливе тільки завдяки нашим захисникам і захисницям, з іншого – про свято, яке у нас жорстоко забрала війна. Бо найважливіше для кожного з нас – бути поряд і бути вдома».

«Марки Укрпошти стали доброю традицією і передвісниками значущих подій. Так, марка з руськім воєнним кораблем стала пророчою – після її погашення російський крейсер затонув. Тому, вірю, що після випуску і погашення сьогоднішньої марки наша перемога буде швидшою», – зазначив Григорій Недопад.

Також сьогодні у центральному регіональному відділенні Укрпошти відкрили резиденцію Святого Миколая, яка буде діяти до 31 грудня. Тут усі бажаючі зможуть написати лист захисникам на передову, які зобов’язуються доставити мобільні бригади Укрпошти.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*