офіційний сайт

«УКРАЇНСЬКА МРІЯ» РОДОМ З ВОЛИНІ УЖЕ У ПРОДАЖУ. ФОТО

28 червня – у День конституції України введено в обіг нову поштову марку під назвою «УКРАЇНСЬКА МРІЯ». Це вже третя за час війни марка, випущена Укрпоштою.

В урочистому спецпогашенні поштівок взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, очільник ОВА Юрій Погуляйко, секретар Національної спілки журналістів Володимир Данилюк, представники ЗМІ та філателісти.

Керівник Волинської дирекції АТ «Укрпошта» Іван Люсак розповів, що основою ескізів поштової марки «УКРАЇНСЬКА МРІЯ», став малюнок одинадцятирічної волинянки Софії Кравчук із міста Любомль. Саме цю її роботу визнали призером Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», який відбувся минулого року в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України.

«У конкурсі взяли участь 10 тисяч талановитих українських дітей. Це було рік тому, про війну ще ніхто й гадки не мав. Юна авторка вклала у зображення свої дитячі мрії – найбільший літак України і світу, який летить до зірок заради здійснення дитячих мрій. Дуже хочеться, щоб усі їхні мрії здійснювались, щоб діти жили у незалежній та мирній Україні»,- наголосив він.

Голова Волиньради Григорій Недопад зауважив, що вихід у світ кожної нової поштівки має певний символізм, а цього разу – ще й волинське походження.

«Пишаємося, що саме твір нашої землячки відсьогодні буде розлітатися по усьому світу та популяризувати Волинь і Україну, як і попередні дві марки. Бажаю усім нам здійснення найзаповітнішої мрії, яка є сьогодні у кожного справжнього українця і великого, і малого – це мрія про мир та про перемогу над загарбниками», – сказав Григорій Недопад.

Марковий аркуш із шести поштівок вийшов накладом 3 млн примірників для відправлень у межах України. До поштової марки випущено також художній конверт та листівку. Як і на попередні поштові випуски будуть діяти обмеження на кількість придбання марки, на одне замовлення – не більше 2 маркових аркушів, 5 конвертів, 5 листівок.

Спецпопогашення буде відбуватися упродовж двох днів 28 та 29 червня в усіх обласних центрах України, окрім АР Крим, міст Севастополя та Херсона, де наразі це не можливо організувати. Погашення штемпелями «перший день» відбудеться також у Гостомелі, що на Київщині, на аеродромі де й перебував літак «Мрія».

«Я переконаний, що українці докладуть максимум зусиль, аби відновити нашу «Мрію», як і в літакобудуванні, так і в незалежності України», – резюмував Іван Люсак.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*