офіційний сайт

У ВОЛИНСЬКІЙ БОГОСЛОВСЬКІЙ АКАДЕМІЇ – ПОПОВНЕННЯ ДУХОВНОЇ БРАТІЇ

З нагоди інавгурації нового навчального року майбутніх душпастирів привітав голова обласної ради Григорій Недопад.

Цьогоріч академічна родина волинської вищої духовної школи поповнилася тридцятьма студентами. Ректор академії протоієрей Володимир Вакін зазначив, що повномасштабна війна не лише не завадила навчальному процесу та духовному життю, а й спонукала до творчих та нестандартних рішень. Так, Волинська православна богословська академія першою серед вітчизняних духовних вишів запровадила курс підготовки військових капеланів. Також невдовзі тут навчатимуть і капеланів медичних, якраз триває процес підписання меморандуму про співпрацю з Національною військово-медичною академією.

Актовий день академії студенти, викладачі та гості традиційно розпочали зі спільної Божественної літургії. Привітати слухачів та їх наставників прибули керівники інших богословських освітніх закладів, чимало з яких є випускниками Волинської академії, ректори світських вишів, а також військові та батьки. На успішне навчання, крім владики Михаїла, спудеїв благословив і Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр (Драбинко).

Здобувачам духовного знання голова обласної ради Григорій Недопад побажав стати справжніми душпастирами: «Ви обрали шлях сіячів і світителів для інших. Вам належить опікуватися і православним людом, і нашими захисниками, бо після перемоги буде велика потреба лікувати ще й душевні рани. Ви і самі представлятимете духовне воїнство, яке боронитиме нашу віру. Бажаю непохитності у цій місії во славу Божу і на славу України!», – звернувся до студентів очільник Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*