офіційний сайт

У ВОЛИНЬРАДІ НАГОРОДИЛИ ЮНІОРІВ-МЕДАЛІСТІВ

Із XVІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Словаччині повернулися з медалями волинські спортсмени. Їх привітали голова обласної ради, очільник Національного відділення Олімпійського комітету у Волинській області Григорій Недопад та перший за ступник голови Юрій Поліщук.

Українська збірна налічувала 46 атлетів і була представлена у 6 видах спорту: спортивній гімнастиці, легкій атлетиці, бадмінтоні, велоспорті, дзюдо та плаванні. Загалом, українські спортсмени здобула 18 медалей і 7 загальнокомандне місце серед півсотні країн-учасниць.

Зокрема, у змаганнях з дзюдо вихованець Волинської обласної ШВСМ Станіслав Корчемлюк виборов золоту медаль в особистому заліку і срібну нагороду – у командних сутичках. Срібну крапку у виступах української збірної з плавання у п’ятий день змагань поставив вихованець КЗ СДЮШОР Луцької міської ради Іван Гарбарук та встановив особистий рекорд на дистанції 100 м батерфляєм. Слід відзначити і виступ легкоатлета з Луцької міської громади Артема Черкашина, який з особистим рекордом у метанні молота виборов почесне 4 місце на найпрестижнішому спортивному форумі року – XVI Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

«Наші спортсмени надзвичайно надихають своїми перемогами на міжнародних змаганнях. Це не тільки тішить нас, але й неабияк піднімає бойовий дух нашим Збройним Силам, – переконаний Григорій Недопад. – Ви робите великий вклад в нашу загальну Перемогу. Вірю, що цей олімпійський фестиваль тільки початок вашої спортивної кар’єри, і ви й на далі будете встановлювати рекорди, перевершувати суперників, давати привід для гордощів тренерам та вболівальникам».

Спортсменам та їхнім наставникам вручили подяки голови обласної ради а також цінні подарунки від Волинського осередку НОК України.

  Зробити звернення
  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.
  П.І.Б. :*
  Адреса :*
  Телефон :
  Звернення :*
  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.
  Електронною поштоюПоштою
  Поштою :*
  Електронною поштою :*