офіційний сайт

У ВНУ З’ЯВИВСЯ ПРОСТІР КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ, ВІЙСЬКОВИХ І ЇХНІХ РОДИН

Простір «Плюс Плюс ++» – місце підтримки та рівності для ветеранів, військовослужбовців та їх родин сьогодні відкрили у Лесиному виші. Організаторів та перших відвідувачів привітав і голова обласної ради Григорій Недопад.

Проєкт реалізовано в межах партнерської програми Veteran Hub – це найбільша мережа підтримки військовослужбовців та їхніх родин, що працює в Україні із 2017 року. У 2021 році було відкрито вісім просторів-партнерів «Плюс Плюс ++». Нині ВНУ приєднується до цієї мережі, щоб підтримати ветеранів та рідних захисників і захисниць. Тут вони зможуть отримати послуги з працевлаштування, навчання, психологічні та юридичні консультації. Окрім того, це своєрідний майданчик для спілкування, де можна зібратися малою групою на перегляд фільму, відзначення святкових подій, обговорити переживання й отримати підтримку людей зі схожим досвідом.

Ректор ВНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьось зауважив, що виш сьогодні виконує надзвичайно важливу функцію всебічної допомоги Збройним силам України. «Наш університет зайняв дуже чітку громадянську позицію, багато наших працівників та студентів із зброєю в руках сьогодні захищають територіальну цілісність держави або ж займаються волонтерством. Втім, не менш важливою є психологічна допомога бійцям, які повернулись із поля бою, та їхнім сім’ям», – сказав він.

Голова Волиньради Григорій Недопад подякував ініціаторам цього надважливого проєкту, що спрятиме соціальній адаптації бійців. «Такого простору нам бракувало останні 8 років, відколи триває війна. Наші захисники та їх родини потребують і фахової, і людської підтримки, яку вони зможуть знайти тут. Ініціатива дуже слушна, адже війна триває, і кількість воїнів, які потребують допомоги, зростатиме. Саме тут вони будуть адаптовуватися до мирного життя», – підкресли він.

Простір «Плюс Плюс ++» працюватиме у будні з 14:00 до 18:00 за адресою: проспект Волі, 13, головний корпус ВНУ ім. Лесі Українки, вхід з внутрішнього двору.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*