офіційний сайт

У ШАЦЬКУ – ТРАДИЦІЙНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ВЕСЛУВАННЯ

Щорічний Всеукраїнський меморіал з веслування на байдарках і каное пам’яті чемпіонки України Галини Зуб відбувся вже у 36-те.

На ці змагання Шацьк та околиці чекають цілий рік. Традиційно вони присвячені пам’яті чемпіонки України Галини Зуб – неодноразової призерки Спартакіади України, переможниці численних республіканських та міжнародних стартів. Її тричі обирали найкращою спортсменкою Волині. Життя веслувальниці трагічно обірвалося під час тренувальних зборів на Дніпропетровщині. Відтоді у Шацьку змагання з веслування почали проводити у пам’ять про славну землячку.

Доки жила мама Галини Зуб, вона завжди була присутня на змаганнях, зараз за учасників вболівали брат Василь і сестра Люба, яка також майстер спорту і тренер з веслування.

Щоразу на чемпіонат з’їжджаються юні спортсмени з усієї України. Тепер же географія і кількість учасників через війну обмежена. Прибули 126 юнаків і дівчат з Полтави, Львівщини, Івано-Франківщини, Рівного, Луцька, Ковеля і, звичайно, Шацька. Співорганізатором змагань цьогоріч виступив Волинський осередок Національного олімпійського комітету України.

Учасників чемпіонату привітав очільник Волиньради, голова обласного відділення НОКУ Григорій Недопад: «Ці змагання дали блискучий старт багатьом відомим спортсменам. Шацькі перегони стали першими у спортивній кар’єрі учасниці Олімпійських ігор Повх Марії, учасників Чемпіонатів світу Юрія Вандюка та Андрія Рибачка. Ви маєте на кого рівнятися, вірте у свої сили, перемагайте, підкорюйте водні траси і чемпіонські вершини, славте Волинь і Україну на світовій спортивній арені!», – звернувся він до юних веслувальників.

Григорій Недопад та голова постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму обласної ради Віктор Галан-Влащук нагородили переможців і призерів пам’ятного меморіалу грамотами та цінними подарунками.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*