офіційний сайт

У РЯТУВАЛЬНИКІВ – ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО. ФОТОРЕПОРТАЖ.

Напередодні фахового дня тих, чий девіз: «Врятувати, запобігти, допомогти», у волинських рятувальників відбулися урочистості. Із прийдешнім святом іх привітали заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, перший заступник начальника ОВА Сергій Мовенко, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, голова Луцької РВА Анатолій Костик та Луцької райради Олександр Омельчук, керівники правоохоронних і силових структур, військовослужбовці та духовенство.

Урочистий захід розпочався із Гімну України у виконанні кликуна, образ якого є уособленням перших вогнеборців, які пильнували за пожежною безпекою Луцька у середньовіччі.

Начальник ГУ ДСНС в області Володимир Грушовінчук, окрім слів вітань, наголосив, що війна сьогодні змусила рятувальників теж працювати на передовій.

«205 -й день в Україні триває війна, а тому рятувальники поряд із Збройними силами завжди перебувають на передових позиціях: рятують життя людей, гасять пожежі, розбирають завали, а також надають гуманітарну допомогу. Волинським рятувальникам уже довелось ліквідовувати надзвичайні ситуації на Луцькому аеродромі, нафтобазі та у військовій частині Володимира, куди влучили ворожі ракети. Сьогодні наші рятувальники та піротехніки виконують бойові завдання у Чернігівській області, також ми готуємо зведений загін для виконання завдань за призначенням на Харківщині», – зауважив він.

Заступник голови облради Григорій Пустовіт від імені голови Волиньради Григорія Недопада та усіх обранців громади висловив рятувальникам вдячність за їх щоденний героїзм та самовіддану службу.

«Ви вселяєте у нас впевненість у тому, що ми захищені в будь-якій надзвичайній ситуації, ми знаємо, що ви приїдете вчасно, виконаєте все високопрофесійно та мінімізуєте наслідки. В умовах війни ви також стали нашими захисниками, тому я щиро бажаю усім нам, щоб війна якнайшвидше закінчилась перемогою України, а вам залишилось демонструвати свої вміння та героїзм лише ліквідовуючи її страшні наслідки та запобігаючи небезпеці людських життів», – сказав він.

Кращі працівники служби порятунку отримали почесні грамоти та подяки обласної ради, ОВА, Луцької міської ради та Луцької РВА. Відбулось також нагородження рятувальників високими відомчими відзнаками та званнями.

По завершенню урочистостей на гостей чекали показові виступи рятувальників з підйому по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі, виступи у форматі міжнародних змагання Комбат-челендж, а також демонстрація рятувальної техніки та спеціального обладнання.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*