офіційний сайт

У НІЙ – НАРОДУ КОД, ЙОГО ДУША

Щотретього четверга травня у світі вшановують українську вишиванку. Започатковане у 2006 році як студентська акція, свято поширилося у десятках країн світу і покликане зберегти прадавні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Цієї традиції щороку дотримуються керівництво, депутати, а також працівники виконавчого апарату Волинської обласної ради.

Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що цьогоріч, в умовах війни з росією, День вишиванки має особливий зміст, бо підкреслює унікальність і самостійність української культури. Він закликав волинян долучитися до свята і, таким чином, вкотре продемонструвати єдність, незламність і красу українського народу. Сьогодні – це вже не просто святкове національне вбрання, а символ української нескореності та свободи.

«Нині усім українцям важливо підкреслювати свою національну ідентичність, єднатися через наші звичаї та традиції, підтримувати зв’язок поколінь через стародавній оберіг – вишиту сорочку», – наголосив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*