офіційний сайт

У МУЗЕЇ ВОЛИНСЬКОЇ ІКОНИ – РІЗДВЯНА ВИСТАВКА-ЕКСКУРС

У відкритті експозиції історії та традицій відзначення Різдва на Волині взяв участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

На виставці «Дивосвіт Різдва» музейники представили зразки ужиткового мистецтва, давні храмові та хатні ікони «Різдво Христове», вертепи, рукотворні вироби волинських умільців. Серед експонатів чільне місце займають чорно-білі фотографії початку ХХ ст. Фотохудожники зафіксували костюмоване дійство українського вертепу з традиційними атрибутами.

Директорка установи Тетяна Єлісєєва розповіла: проєкт творили спільно з відділом етнографії та народних промислів Волині обласного краєзнавчого музею. «Маємо надію, що ця виставка подарує нашим відвідувачам відчуття спокою, затишку. Вона діятиме завдяки тому, що наші воїни захищають України, захищають нашу ідентичність та наші традиції», – відзначила Тетяна Єлісєєва.

«Теперішні події змушують нас задуматись і переосмислити наше буття. Попри все ми сьогодні як ніколи єдині і працюємо заради одного – перемоги, – відзначив Юрій Поліщук. – А наші заклади освіти і культури не втомлюються нагадувати українські традиції, відкривати нові сторінки історії. І нинішня виставка демонструє наскільки непересічна наша нація, яка вона багатогранна і глибока у своїх віруваннях».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*