офіційний сайт

У ЛУЦЬКОМУ ПЕДКОЛЕДЖІ – УРОЧИСТА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ. ФОТО

У новому навчальному році студентські ряди закладу поповнили більше півтисячі молодих людей. Майбутні педагоги навчатимуться за спеціальностями: початкова освіта, дошкільна освіта, фізична культура та музичне мистецтво.

Участь в урочистому заході з нагоди посвяти взяли очільник обласної ради Григорій Недопад та голова наглядової ради коледжу, народна депутатка Ірина Констанкевич.

Ректор Луцького педколеджу Петро Бойчук розповів про переваги та перспективи навчання у виші. «Луцький педколедж – це є унікальний заклад, адже є можливість навчатися за двома освітньо-професійними програмами: молодший фаховий бакалавр та бакалавр. Ми реалізовуємо принцип ступеневої освіти, кожен третій наш студент закінчує навчання з відзнакою. Наші випускники найбільш затребувані в школах та дошкільних закладах, практично всі вони працевлаштовані. Наші студенти також мають чудову можливість проявити свій потенціал науковців: у закладі засновано та видається два фахових журнали, створено наукове студентське товариство, діє рада молодих вчених», – підкреслив він.

Голова обласної ради Григорій Недопад у вітальному слові підтвердив репутацію високої якості освіти у коледжі, а також неабияку важливість та необхідність професії вчителя.

«Фінансова підтримка коледжу з обласного та державного бюджетів однозначно буде, дитсадки і школи, як у селі, так і в місті, відчувають кадровий голод. До нас постійно надходять запити від голів територіальних громад, від керівників відділів освіти щодо необхідності доукомплектування педагогічних колективів», – наголосив він.

Голова наглядової ради вишу, народна депутатка Ірина Констанкевич зауважила, що у коледжі за роки його існування створена справжня академічна школа. «Випускник Луцького педколеджу – це марка, це бренд, бо тут готують найкращих педагогів-практиків.

Тож, дорогі першокурсники, я бажаю кожному із вас постати у своїй професійній діяльності, але найголовніше бути справжніми патріотами. У найближчому майбутньому нам потрібно не лише кількісно, а й якісно перезавантажити усю освітню систему. Саме на вас ми покладаємо величезні надії, адже від вас залежить, якою буде Україна вже через кілька років», – підкреслила вона.

За традицією студенти склали присягу, а перший дзвінок сповістив про початок нового навчального року.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*