офіційний сайт

У ЛЕСИНОМУ ВИШІ – ВИПУСК МАГІСТРІВ

У церемонії вручення дипломів взяв участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Цьогоріч освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр» за більш як п’ятдесятьма спеціальностями здобули понад 900 студентів Волинського національного університету імені Лесі Українки. Серед випускників як молоді спеціалісти, так і ті, хто виявив бажання розширити свою кваліфікацію, опанувавши додаткову спеціальність, або ж отримати ще одну освіту.

«На вашу долю випала багато випробувань: спершу – локдаун, тепер – війна, але ви отримали гарну освіту, і це хороший старт для успішної кар’єри. Бажаю сповна реалізуватися у професії, використати увесь свій потенціал і досягти вершин в обраній вами справі», – висловив побажання ректор вишу Анатолій Цьось.

Від імені очільника Волиньради та депутатського корпусу із здобуттям диплому випускників привітав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук. «Ви молоді, завзяті, освічені, амбітні. Ви – нове покоління української інтелігенції. Саме вам творити величну, незалежну, заможну Україну. І я переконаний, що на цьому шляху вас чекає успіх», – висловив упевненість Юрій Поліщук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*