офіційний сайт

У ГРОМАДАХ ШУКАЮТЬ СПОСІБ ВИРІШИТИ ЖИТЛОВІ ПИТАННЯ ВПО

З ініціативи депутатки обласної ради Ольги Омелько та сприяння голови Сілезького регіонального Товариства Приятелів Дітей Яна Вєсьолека відбулася онлайн зустріч голови Волиньради Григорія Недопада та заступника голови Григорія Пустовіта із представниками польського бізнесу.

Йшлося про допомогу у забезпеченні тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб. До розмови також долучилися голови територіальних громад та районних рад області.

Григорій Недопад наголосив, що з початку повномасштабного вторгнення Волинь прийняла понад 75 тисяч вимушено-евакуйованих осіб. Це переселенці із Херсонської, Донецької, Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Миколаївської, Житомирської та Запорізької областей. В той же час, статус внутрішньо переміщених осіб отримали 60 220 людей.

«Маємо бути готовими і далі приймати людей, які шукатимуть прихистку від війни в нашому краї. Тому, разом з головами територіальних громади шукаємо додаткові можливості забезпечення житлом наших внутрішньо переміщених осіб. Будемо дуже вдячні нашим закордонним друзям і партнерам за допомогу у вирішенні цього питання», – наголосив Григорій Недопад.

Як зазначив голова Сілезького регіонального Товариства Приятелів Дітей, волонтер Ян Вєсьолек, в Польщі працюють компанії, які на замовлення української сторони можуть поставляти готові модульні будинки для ВПО.

«Це можуть бути будинки різного плану, в тому числі й двоповерхові. І не тільки житлові, а й, приміром, для розміщення дитячого садка, спортивного залу, тощо. Вони поставляються повністю укомплектованими – через 2 години після встановлення такого будинку у ньому можна жити», – розповів Ян Вєсьолек.

За підсумками зустрічі голови громад та районних рад повинні пропрацювати питання щодо можливості облаштування таких модульних будинків, їх розміщення на території громади та затребуваність серед ВПО.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*