офіційний сайт

У ДВОХ ОБЛАСНИХ МЕДУСТАНОВАХ ЗМІНИЛИСЯ КЕРІВНИКИ

Кадрові питання під час сьогоднішнього засідання розглянули члени постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Зокрема, заступниця начальника відділу майна апарату облради Анна Кузіна повідомила, що директор комунального підприємства «Волинський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Сергій Левчук подав заяву про увільнення його від виконання обов’язків керівника за згодою сторін.

Відтак, до призначення керівника у встановленому законом порядку або видання іншого розпорядчого документу профільною комісією рекомендовано тимчасово виконувачем обов’язків директора призначити Тетяну Самчук. Ще одне кадрове рішення, яке було схвалене медичною комісією, зумовлене тим, що т.в.о. генерального директора ”Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр” Іван Нискогуз призваний до лав Збройних сил України. Тому виконання обов’язків керівника медустанови депутати рекомендували покласти на медичного директора цього ж закладу з амбулаторно-клінічної роботи Оксану Комар.

Крім того, члени комісії погодили тарифи на соціальні послуги для Горохівського, Руденського, Берестечківського та Голобського психоневрологічних інтернатів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*