офіційний сайт

У ДЕНЬ РОДИНИ ВОЛОНТЕРИ НАВІДАЛИ ВОЇНІВ ТА СІМ’Ї ЗАГИБЛИХ

До Дня родини, який в Україні відзначають 8 липня, на Волині організували благодійні заходи для військових та сімей загиблих сучасних українських Героїв. До участі у них долучилися голова обласної ради Григорій Недопад, очільник ОВА Юрій Погуляйко, обласний військовий комісар Олег Кивлюк та його заступник Павло Садовський, а також військовослужбовці та волонтери.

За ініціативи благодійного фонду «Добра справа» та за сприяння керівництва області одному з новостворених військових батальйонів сьогодні було передано позашляховик, екскаватор, а також військову амуніцію.

Голова Волиньради Григорій Недопад висловив вдячність благодійникам за ініціативу, адже транспортні засоби та спецтехніка нині вкрай необхідні українським бійцям на передовій для виконання військово-інженерних завдань.

«Усіх вітаю із днем родини. Нехай в усіх українських сім’ях завжди панує любов і злагода. Війна підтвердила: України – це родина. Тому працюймо спільно й надалі, щоб швидше запанували мир і спокій», – наголосив Григорій Недопад.

Керівники області також ознайомилися із роботою фонду «Добра справа» – оглянули їдальню, медпункт, складські, офісні приміщення та цехи, де працюють волонтери, а також обговорили подальшу співпрацю.

Сьогодні ж команда волонтерів благодійного фонду «Добра справа» спільно з військовими в обласному центрі та Луцькій громаді відвідали з подарунками та листами вдячності близько 100 родин загиблих Героїв, які з 2014 року віддали своє життя у боротьбі з агресором за незалежність України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*