офіційний сайт

ТИХ, ХТО НЕСЕ ВАРТУ НА МЕДИЧНОМУ ФРОНТІ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Традиційно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Із прийдешнім професійним святом медичну спільноту Волині привітали голова обласної ради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко.

Начальник профільного відомства ОВА Юрій Легкодух повідомив, що сьогодні в системі охорони здоров’я краю – понад 18 тисяч медичних працівників. «У нашу медичну спільноту цьогоріч ми прийняли більше сотні внутрішньо переміщених працівників галузі. Усі вони високо оцінили атмосферу у колективах та умови праці у медичних закладах Волині, – наголосив він. – У нинішніх складних умовах ми не знижуємо обсягів та якості медичної допомоги, більше того, ми прагнемо розвиватись та вдосконалюватись. У жодного із керівників лікарень немає панічних настроїв, а є лише злагоджена та командна робота».

Голова Волиньради Григорій Недопад висловив повагу та вдячність працівникам галузі охорони здоров’я від себе особисто та від усіх обранців волинської громади. «Ось уже третій рік триває ваш особливий фронт. Спершу були на передовій у боротьбі із ковідом, а нині рятуєте життя поранених бійців та цивільних громадян, які постраждали внаслідок бойових дій. Тож велика вам вдячність та низький уклін за вашу нелегку, невтомну і найгуманнішу працю. У цей нелегкий час зичу вам достойних заробітних плат, поваги від людей, родинного затишку, а головне – мирного неба та якнайшвидшої перемоги України», – наголосив він у вітальному слові.

Керівники області вручили державні нагороди, а також найвищі відзнаки обласної ради та облвійськадміністрації кращим медикам.

Також Орденом Святого Пантелеймона – відзнакою за професіоналізм та милосердя нагороджено колектив військового госпіталю Луцька, грамотами Ордену Святого Пантелеймона також удостоєно 9 медичних працівників та благодійників, які нині перебувають на передових позиціях.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*