офіційний сайт

ТУРНІР ЄДНАННЯ: У ЛЮБЕШОВІ РОЗІГРАЛИ «КУБОК ПОЛІССЯ»

У традиційному волейбольному турнірі цьогоріч взяли участь 5 чоловічих команд.

За «Кубок Полісся» змагалися волейбольні команди Любешівської, Камінь-Каширської, Ковельської, Луцької громад та Волинської обласної ради.

Відкриваючи турнір очільник обласного депутатського корпусу, президент Федерації волейболу Волині  Григорій Недопад зазначив, що особисто для нього волейбол – це не просто командна гра, а поєднання мистецтва з наукою. «У цьому виді спорту переплетені сила і естетика, швидкість і влучність, логіка і спритність, індивідуальність і взаємодія. Але як голова волинської громади я втішаюся з кожного спортивного поєдинку не залежно від виду і, навіть, на найменшому майданчику. Бо, на мою думку, спорт – це розвиток. Він зміцнює тіло, гартує характер, укріплює силу духу. І саме це я вважаю найціннішою перемогою не залежно від результату змагань, а також віку тих, хто змагається», – зазначив Григорій Недопад.

У результаті напруженої боротьби між учасниками волейбольного турніру Кубок Полісся дістався луцькій команді. Друге місце посіли господарі змагань, третє – команда Волинської обласної ради, на четвертій сходинці – ковельчани і замкнули рейтинг волейболісти з Каменя-Каширського.

Відзнаки у п’яти номінаціях отримали також кращі гравці.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*