офіційний сайт

ТРИВАЄ ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ВОЛИНЬРАДИ

Голова обласної ради Григорій Недопад передав кілька гуманітарних вантажів.

Очільник Волиньради відвідав один зі складів Благодійного фонду «ВолиньSOS», який очолює відома волонтерка та нотаріуска Наталія Ариванюк. У співпраці з цією благодійною організацією Григорій Недопад у перші місяці війни передав для військового госпіталю сучасний рентгенапарат та операційний стіл.

Головні напрями діяльності «ВолиньSOS»: допомога медичним закладам, які приймають поранених захисників, придбання сучасної апаратури, ліків та розхідних матеріалів, оплата імплантів тощо; співпраця з ДСНС (придбання квадрокоптерів для допомоги в безпечній евакуації людей з прифронтових зон, генераторів, форми, взуття для військових та рятувальників); гуманітарна допомога цивільному населенню – в прифронтових зонах та ВПО.

«Ми також хочемо зробити свій посильний внесок у вашу благородну справу та передати вам пальне, бензопили, тактичні рукавиці, натільну білизну і медикаменти. Сьогодні також першочерговим запитом від військових є зимове обмундирування. Швейні майстерні, які професійно шиють військову форму, зараз перевантажені, тому спільно з волонтерами та закордонними партнерами ми будемо вирішувати цей запит», – зауважив Григорій Недопад.

Другий вантаж призначався для пацієнтів обласної психіатричної лікарні. Заклад сьогодні переповнений, тому відчувається брак продуктів та предметів першої потреби. Серед найнеобхіднішого – харчі тривалого зберігання, миючі засоби і предмети особистої гігієни.

Григорій Недопад пообіцяв, що обласна рада й надалі надаватиме свою посильну допомогу цьому комунальному закладу та забезпечуватиме усім необхідним.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*