офіційний сайт

ТРОЄ ВОЛИНСЬКИХ ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ СТАЛИ МАЙСТРАМИ СПОРТУ

Голова обласної ради, очільник Волинського відділення НОК України Григорій Недопад спільно з заступником голови ОДА Юрієм Гупалом вручили посвідчення заслужених майстрів спорту України веслувальникам на байдарках і каное – Андрію Рибачку та Юрію Вандюку. Третьому спортсмену Павлу Борсуку присвоїли почесне звання «Майстер спорту України міжнародного класу».

Усі троє спортсменів показали високі результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Так, Андрій Рибачок та Юрій Вандюк – бронзові призери чемпіонату світу 2022 року, чемпіони світу 2021 року. Павло Борсук – чемпіон Європи серед молоді, срібний призер чемпіонату світу серед молоді 2022 року.

Григорій Недопад відзначив їхню майстерність, наполегливість, жагу до перемоги та неймовірну роботу тренерів спортсменів.

«Ми пишаємося вашими результатами і тим, як ви виборюєте перемогу на останніх секундах перед фінішем. Завдяки вам прапор України піднімають на кожних змаганнях. Переконаний, що попереду у кожного з вас лише золото та нові здобутки», – підкреслив Григорій Недопад.

Варто зазначити, що з 10-ти спортсменів, які отримали статус заслужених майстрів спорту, троє – волиняни, що свідчить про високий рівень підготовки веслувальників в області.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*