офіційний сайт

ТОП-МЕНЕДЖЕР NESTLE В УКРАЇНІ: «МИ НЕ ПОМИЛИЛИСЯ, КОЛИ ОБРАЛИ ВОЛИНЬ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ВИРОБНИЦТВА»

Голова Волиньради Григорій Недопад провів робочу зустріч з представниками компанії Nestlé в Україні. В аудієнції також взяли участь народний депутат Вячеслав Рубльов та депутат облради Юрій Харченко.

Мета зустрічі – узгодження позицій ведення бізнесу в екстремальних умовах. Йшлося, зокрема, про безпекову ситуацію в області, а також передбачуваність енергопостачання задля можливості планування виробничих процесів.

Директор з корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю Nestlé в Україні Володимир Співак принагідно розповів, що вже з 28 лютого компанія відновила роботу усіх фабрик в Україні за винятком Харкова. «Що стосується виробничих площ на Волині, то проблем ні з постачанням сировини, ні з логістикою не виникало. Ми, навіть, наростили обсяги продукції, а ще забезпечили тут роботою людей, які полишили небезпечні регіони. Також, зважаючи на загальну ситуацію та інфляційні процеси, вже двічі цього року усім працівникам підвищили зарплатню. А співробітникам, які евакуювався за кордон, компанія оплатила дорогу та місячне перебування», – констатував топ-менеджер.

Володимир Співак також зазначив, що з початку великої війни в координації з Мінагрополітики Nestlé надала як гуманітарну допомогу громадам та військовим без малого 4 тисячі тонн продукції на суму, що перевищує 400 мільйонів гривень. До кінця року такої допомоги буде спрямовано ще на 150 мільйонів. Окрім того, корпорація створила фонд для відновлення житла працівникам, які втратили його через воєнну агресію.

Голова обласної ради Григорій Недопад подякував представникам компанії за високий рівень суспільної відповідальності ведення бізнесу: «Минулого року інвестиції Nestlé в економіку нашого краю склали 112 мільйонів гривень, а податки до бюджетів різних рівнів сягнули 54 мільйонів. Це – і близько 600 робочих місць з високим рівнем доходу. Окремо хочу подякувати за підтримку місцевих соціальних ініціатив, а також впровадження проєктів з енергозбереження та охорони довкілля».

Григорій Недопад наголосив, що працюючий бізнес під час війни – це частина національної безпеки. Він поцікавився характером стосунків компанії з місцевою податковою службою, оскільки чимало представників волинського бізнесу нарікають на тиск з боку фіскального органу, і Волиньрада має намір реагувати на таку ситуацію.

Менеджерка зі зв’язків з органами влади та неурядовими організаціями Nestlé в Україні Ілона Задворна повідомила, що результати однієї з податкових перевірок довелося скасовувати в суді. Однак, податківці мають намір подати апеляцію. Пані Ілона також зазначила, що як представник Nestlé в Україні залучена до консультацій в уряді та Офісі Президента щодо проведення податкової реформи. Вона наголошує, що найперше докорінної реформації потребує адміністрування податків.

Свою особисту та підтримку усіх народних депутатів від Волині пообіцяв представникам компанії і Вячеслав Рубльов. Він зобов’язався посприяти в облаштуванні модульного містечка, в тому числі і для переселених з інших регіонів працівників корпорації. А Торчинська громада готова виділити для такого тимчасового житла земельну ділянку та підвести усі комунікації.

Підсумовуючи зустріч директор з корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю Nestlé в Україні Володимир Співак зазначив, що компанія зробила правильний вибір, розташувавши виробництво на Волині.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*