офіційний сайт

TATO FEST: БЛАГОДІЙНІСТЬ ЗАРАДИ ДІТЕЙ, БАТЬКІВ ЯКИХ ЗАБРАЛА ВІЙНА. ФОТОРЕПОРТАЖ

Традиційний фестиваль до Міжнародного дня батька TATO FEST цьогоріч мав особливу місію – підтримати діток загиблих Героїв.

Організатори фестивалю – благодійний фонд «Добра справа» та обласний молодіжний центр. Учасників фестивалю привітав і голова Волиньради Григорій Недопад, який від початку війни підтримує благодійний фонд як меценат.

«Такі заходи потрібні, у нинішніх непростих умовах вони дарують добрі і світлі враження дітям. А ще єднають людей навколо благородної місії – допомоги дітям, які, на жаль, тата більше не побачать. Тому варто долучатися, бути небайдужим заради дітей і заради України. І звісно ж, хочеться побажати, аби з Божою поміччю наша держава якнайшвидше перемогла у цій війні. Щоб діти більше не втрачали найдорожчих – своїх батьків», – зауважив Григорій Недопад.

Керівник благодійного фонду «Добра справа» Юрій Слива розповів, що зібрані кошти будуть спрямовані на реабілітацію і всебічну підтримку діток, які через війну втратили батьків.

«Воїни віддали свої життя за те, щоб українці могли жити під мирним небом, і наш обов’язок – потурбуватися про їхніх дітей. З перших днів війни фонд займається збором і доставкою гуманітарної допомоги постраждалим від війни та військовослужбовцям. Вже близько 2,5 тисяч тонн допомоги, а також майже 80 автомобілів доставлені ЗСУ, цивільному населенню і лікарням. Хочу також висловити вдячність за постійну допомогу і сприяння в організації діяльності фонду голові облради Григорію Недопаду. Приємно, що долучився і до нинішнього заходу», – зазначив Юрій Слива.

Учасниками фестивалю стали не лише лучани, а й нові мешканці громади – вимушені переселенці. Організатори влаштували багато розважальних і пізнавальних локацій, виступи творчих колективів. Свято дуже сподобалося дітям і допомогло відволіктися від тривог. Малеча також отримала подарунки, зібрані ровесниками зі США.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*