офіційний сайт

СИМВОЛ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗЛАМНОСТІ: ВИЙШЛА У СВІТ ЧЕРГОВА «ВОЄННА» МАРКА. ФОТОРЕПОРТАЖ

28 липня – у День української державності Укрпошта презентувала уже четверту за час воєнного стану марку «Доброго вечора, ми з України!».

На церемонії спецпогашення поштівки було традиційно людно: філателісти і просто охочі зібрати колекцію марок, присвячену українській незламності у боротьбі з агресором, молодь і пенсіонери, військові, урядники та медійники.

Керівник Волинської дирекції АТ «Укрпошта» Іван Люсак розповів, що за доброю традицією сюжет нової марки визначило всенародне голосування. Серед півтори тисячі представлених на конкурс робіт 5 ескізів набрали найбільше голосів – загалом понад 830 тисяч. Найбільшу ж прихильність українців здобув доробок Анастасії Бондарець, присвячений так званим аграрним військам України. Трактор, який тягне на буксирі танк – це далеко не єдина історія «денацифікації» ворожої техніки аграріями. Які, до того ж, надають й іншу усіляку підтримку українському війську.

«Презентація нової марки співпала зі святом хрещення України-Русі та Днем української державності. І у цьому – великий символізм. Самобутню українську націю з давньою історією, глибокими традиціями, волелюбну і хоробру жодному супостату не здолати. Віримо у нашу перемогу!», – зазначив у своєму вітальному слові голова обласної ради Григорій Недопад.

Спецпопогашення відбуватиметься упродовж 28 та 29 липня в усіх обласних центрах України, окрім тимчасово окупованих територій. Як і раніше будуть діяти обмеження на кількість придбання марки – не більше 2 маркових аркушів, 5 конвертів, 5 листівок на одне замовлення.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*