офіційний сайт

СВЯТО СИЛИ: В ЛУЦЬКУ СТАРТУВАВ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО

У Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні розпочався відкритий міжнародний турнір з дзюдо «Кубок Континіуму» серед юнаків та дівчат 2005-2007 років народження. Привітав спортсменів голова обласної ради Григорій Недопад.

Відкритий турнір з дзюдо «Кубок Континіуму» серед юнаків та дівчат традиційно проводиться у Луцьку з 2018 року. Практично відразу турнір став міжнародним, адже здобув популярність не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Поборотися на татамі за найвищі  нагороди від організаторів змагань приїхали команди з Румунії та Естонії, а також Київської, Одеської, Сумської, Хмельницької, Кіровоградської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Волинської областей. Загалом участь у змаганнях беруть понад 250 юнаків та дівчат віком 15-17 років.

«Вкотре втішаюся, що таке масштабне спортивне свято відбувається саме на Волині. Тут зібралися ті, хто пов’язав своє життя зі спортом, ті, хто є прикладом для наслідування для своїх ровесників, ті, хто примножить спортивну славу нашої держави. Бажаю вам підкорити усі вершини», – підкреслив голова обласної ради.

Також Григорій Недопад нагородив грамотою обласної ради директора Федерації дзюдо Волині, заслуженого тренера України Віталія Терешкевича.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*