офіційний сайт

СВЯТО СИЛИ І КОЗАЦЬКОГО ДУХУ: ВПЕРШЕ НА ВОЛИНІ – МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СТРОНГМЕНУ. АНОНС!

15 жовтня до Дня захисників та українського козацтва у Луцьку пройде Міжнародний турнір силанів The World’s Strongest Cossacks 2022.

Поєднання стронгмену і Козацьких ігор – це не груба сила, а видовищна взаємодія розуму, стратегії і майстерності володіння тілом. За головний кубок будуть змагатися професійні спортсмени.

Міжнародна команда:

Савіцкас Жидрунас – литовський спортсмен-важкоатлет, паверліфтер і «Найсильніша людина планети», «Найсильніша людина світу» 2009, 2010, 2012 і 2014 років. Досягнення Савіцкаса занесені в книгу рекордів Гіннеса.

Гевін Білтон – професійний стронгмен з Уельсу, одним із найважчих силачів у світі, дворазовий переможець конкурсу «Найсильніша людина» Великобританії.

Андріс Діланс – змагання Rakvere Rammumees 202.

Українська команда:

Олексій Новіков – чотири рази здобував звання найсильнішої людини України. У 2021 році здобув титул найсильнішого у Європі та на планеті.

Кордіяка Павло – найсильніша людина України 2020, абсолютний чемпіон України 2019, 2020 років, чемпіон світу з Логліфту 2019, переможець World Strongman games Uzbekistan 2019 року.

Греков Роман – Чемпіон України 2021, здобув 3 місце на Ukrainian Strongest Man 2021, поставив світовий рекорд в піднятті гігантської гантелі, у ваговій категорії до 105 кг.

Для глядачів підготували і насичену розважальну програму. Особливим гостем заходу буде гурт PROBASS ∆ HARDI зі знаменитою піснею “Доброго вечора ми з України”. Крім того, буде нагода подякувати Захисникам України, які зараз на фронті.

Змагання розпочнуться о 13:00.

Місце проведення: Музей українського сучасного мистецтва Корсаків (вул. Карбишева, 1).

Організатори: Благодійний фонд «Добра Справа», Волинська обласна рада. Співорганізатори: КУ «Волинський обласний молодіжний центр», КЗ «Волинський обласний центр «Спорт для всіх».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*