офіційний сайт

СУЧАСНА, ПРОСТОРА, ЯСКРАВА – У БАШЛИКІВСЬКИХ ШКОЛЯРИКІВ НОВОСІЛЛЯ

У селі Башлики Цуманської громади відкрили нову школу на 400 учнівських місць.

На сучасну і простору школу багатодітне село очікувало майже 4 роки, саме стільки тривало будівництво. Тому на відкриття навчального закладу прийшли не лише учні та їхні батьки, а й мешканці громади, будівельники, представники влади різних рівнів. В урочистостях також взяли участь голова Волиньради Григорій Недопад, народна дерутатка України Ірина Костанкевич, депутат обласної ради,обраний від тутешнього округу, Юрій Ройко.

Вартість будівництва перевищила 118 мільйонів гривень, з яких понад 10 мільйонів – кошти місцевих бюджетів, решта – державні асигнування. Трьом сотням школяриків не доведеться більше тіснитися чи навчатися у дві зміни. Нова школа розрахована майже на 400 місць. Її загальна площа більше 7 тисяч квадратних метрів. Тут обладнані за останнім словом техніки навчальні класи, просторі спортивна та актова зали, їдальня з сучасним харчоблоком. Окрім того, усе це – з врахуванням інклюзивності для учнів з особливимим освітніми потребами.  

Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що очікування нової школи у Башликах було значно довшим, аніж тривало її будівництво. «Ще у 2015 році мені, як голові районної ради, місцеві мешканці озвусити цю нагальну потребу. Вже настуаного року обласна рада, яку тоді очолюва Ігор Палиця, виділила кошти на проєктно-кошторисну документацію. А депутатка Верховної ради Ірина Констанкевич зробила усе, аби було виділене державне фінансування на будівництво. І от сьогодні діти підуть в сучасні, просторі і яскраві класи. Над входом у вас гасло «Разом до знань, до успіхів, до звершень». І школа у Башликах – це свідчення цього твердження. Навчайте і навчайтеся тут з радістю та вдячністю», звернувся Григорій недопад до присутніх.

Про визначальну вагу спільних дій влади і громади, взаємодію держави і місцевого самоврядування говорила і народна депутатка Ірина Констанкевич: «Сьогодні я тут, щоб розділити з вами довгоочікувану радість. Це приклад спільної праці великої кількості людей, які хотіли і мали на це право, щоб наші сільські діти отримували знання у якісних, сучасних і комфортних умовах. Я дякую всім і кожному за втілення цих мрій. А школярам побажаю єдиного: вчіться, розвивайтеся, щоб розбудовувати Волинь і Україну, як потужну європейську державу», – зазначила Ірина Констанкевич.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*