офіційний сайт

СТРОНГМЕН-РЕКОРДСМЕН ОЛЕКСІЙ НОВІКОВ: «ПРИСВЯЧУЮ ПЕРЕМОГУ НАШИМ ВОЇНАМ»

Зі встановленням одразу двох світових рекордів найсильнішого чоловіка світу особисто привітав голова Волиньради Григорій Недопад.

Український стронгмен Олексій Новіков вдруге навідався на Волинь і вдруге – з найвищими нагородами. Місяць тому 26-річний силань учергове підтвердив свій чемпіонський титул на змаганнях Strongman Classic у Лондоні.

Тепер же в американському Денвері стронгмен встановив одразу два світових рекорди: у становій тязі Hummer Tire він осилив 549 кілограмів, а також 8 разів за хвилину витиснув 110-тикілограмову гантель.

«Я присвячую свої перемоги та рекорди нашому хороброму українському воїнству», – запевнив Олексій Новіков. Під час кожних міжнародних змагань він закликає спортсменів та вболівальників донатити на Збройні сили України, які стримують світове зло. Він і сам всі свої призові жертвує на користь захисників.

Олексій Новіков учергове подякував Григорію Недопаду та засновникові благодійного фонду «Добра справа» Юрію Сливі за організаційну підтримку його закордонних спортивних турне. Він також запропонував ідею провести у Луцьку дружній благодійний турнір зі стронгмену за участі спортсменів країн, які допомагають Україні у боротьбі з агресором. Попередню згоду уже дали стронгмени Великобританії, США та Латвії.

За пропозицією Григорія Недопада змагання планують приурочити до Дня захисника України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*