офіційний сайт

СЬОГОДНІ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧАЮТЬ НОТАРІУСИ

З нагоди Дня нотаріату представників системи юстиції в області нагородив перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Він, зокрема, зазначив, що на теренах області сьогодні працюють близько 150 нотаріусів. Кожен з них не лише виконував делеговану державою функцію -посвідчення прав та інших юридичних процесів, а й з початком війни зробив неймовірну роботу: нотаріуси допомагали зібрати та оформити документи для виїзду жінок із дітьми за кордон, отримати необхідні документи вимушеним біженцям.

“Попри початок військових дій нотаріуси продовжували напружено працювати, допомагати тим, хто потребує, та волонтерити. Багато з нас знають активну волонтерку Наталію Ариванюк, яка ще з 2014-го року постійно допомагає нашим військових. Вона та її команда продовжують працювати на професійній ниві та шукати те, чого потребують наші хлопці на передовій. Серед волинських нотаріусів є ті, хто постійно їздить на лінію зіткнення, доправляє воїнам автомобілі, хто пече для них пиріжки і готує консерви. Ваша робота – вражає”, – наголосив Юрій Поліщук.

З нагоди свята Подякою голови обласної ради Юрій Поліщук нагородив Наталію Ариванюк та Аллу Гаврилюк.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*