офіційний сайт

«ШКОЛА МИРУ» У КНЯГИНИНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Тут у рамках проєкту «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню» відбувся форум, у якому взяли участь учні трьох волинських шкіл – учасників проєкту «Школа миру». До привітання школярів долучився заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді – така мета проєкту, який реалізовує всеукраїнська громадська організація «Поруч». В рамках проєкту за кошти донорів учні спільно з вчителями мали змогу облаштувати клас миру, отримати матеріали для його оздоблення, меблі, техніку, наочні та методичні матеріали.

«Клас миру став ще одним якісно новим приміщенням у Княгининівському ліцеї. До його креативного оздоблення долучились діти, а отже вони любитимуть це місце, – зауважив Григорій Пустовіт. – Я переконаний, що такі проєкти допомагають нашим дітям вчитися, комунікувати та розвиватися інтелектуально. І те, як вміють педагоги ліцею залучати кошти на розвиток закладу та задля добробуту дітей, є прикладом не тільки для інших шкіл, але й для вихованців цього закладу».

Під час форуму учасники взяли участь у презентації класу миру в ліцеї та опанували нове у різноманітних майстер-класах.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*