офіційний сайт

ЩОБ ПОВЕРНЕННЯ БУЛО БЕЗПЕЧНИМ. У СИРОТИНЦІ БУДУЮТЬ УКРИТТЯ

Облаштування укриття – мета відвідин голови обласної ради Григорія Недопада одного з комунальних закладів області для дітей дошкільного віку.

Т.в.о. директора сиротинця Тетяна Віговська розповіла, що до початку повномасштабної війни тут опікувалися 35 вихованцями¸ віком від півтора місяці – до чотирьох років. Частину малюків забрали їхні батьки та опікуни, решту евакуювали до Польщі.

«Упродовж трьох місяців усі 19 наших діток проживають у гарному місці, поблизу Вроцлава. Їх тимчасовою домівкою став дитячий притулок, яким опікується тамтешній жіночий монастир. З ними там перебуває наш персонал. Дітям забезпечено догляд, спостереження та за потреби лікування. Усі малюки, як громадяни України, перебувають на консульському обліку України у Польщі. Вже невдовзі вони повернуться назад, і наше завдання – зробити їх проживання тут безпечним і комфортним», – зауважила вона.

Відтак у підвальному приміщенні будівлі облаштовують добротне укриття. Завдяки всебічній підтримці та сприянню голови обласної ради вдалося знайти благодійників, які надали будівельні матеріали, а також залучити бригаду фахівців з числа працівників одного із закладів профтехосвіти області, які й виконують роботи.

Тетяна Віговська розповіла, що є також потреба в утепленні укриття, завершенні робіт з каналізування і вентиляції, а також умеблюванні.

Голова обласної ради Григорій Недопад пообіцяв вирішити озвучені питання. «Попри те, що у час дії воєнного стану використання бюджетних коштів обмежене законодавством, я переконаний, що знайдуться доброчинці та небайдужі, які зголосяться допомогти. Спільно ми зможемо у найкоротші терміни завершити розпочате заради комфорту та безпеки малюків важкої долі», – підкреслив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*