офіційний сайт

ЩЕ ОДИН СПОРТИВНИЙ ЗДОБУТОК ВОЛИНЯН – ОНОВЛЕНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕКОРД

З чемпіонату Європи з легкої атлетики в Мюнхені повернулася метальниця молота Ірина Климець. Першими спортсменку привітали на Волині голова обласної ради Григорій Недопад та перший його заступник Юрій Поліщук.

Легкоатлетка Ірина Климець достойно представила Україну на змаганнях. Вона посіла 6 місце з результатом 69,18 метра. Цей результат оновив рекорд України у фіналах континентальних першостей із метання молота. Крім спортивного рекорду Ірина викликала фурор уболівальників, вийшовши під час традиційного представлення спортсменів у національному українському образі – у синьо-жовтому вінку і такого ж кольору стрічками у волоссі.

Під час зустрічі з керівництвом Волиньради, окрім спортивних здобутків, обговорили і потребу в реабілітації спортсменів після закінчення спортивного сезону.

«Волинські спортсмени гідно виборюють для України славу на міжнародному спортивному фронті. Кожен з нас працює заради загальнонаціональної перемоги, – переконаний Григорій Недопад. – Наш обов’язок – допомогти волинським спортсменам відновити сили та ще потужніше виступити в наступному сезоні, адже те, що роблять вони на спортивній арені, надихає і нас, і ЗСУ».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*