офіційний сайт

САНАТОРІЙ «ПРОЛІСОК» ПРЕЗЕНТУВАВ СПРОМОЖНОСТІ УНІКАЛЬНОГО РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

Стратегію розвитку комунальної оздоровниці обговорили під час робочої зустрічі народного депутата Вячеслава Рубльова, депутатів обласної ради Ігоря Леха та Юрія Ройка з керівником Всеукраїнської профспілки спортсменів, радником міністра соціальної політики Сергієм Бизовим.

На базі санаторію «Пролісок» діє потужна база для реабілітації та лікування хвороб опорно-рухового апарату, захворювань ендокринної системи, травного тракту, органів дихання.

«На базі санаторію фахівці використовують єдину в Україні авторську методику індивідуального підходу у розробці програм зміцнення хребта та реабілітації суглобів на системі тренажерів «David concept». Це обладнання дає можливість провести точне комп’ютерне тестування мускулатури і суглобів пацієнта. На цих результатах наші спеціалісти формують максимально адаптований індивідуальний план реабілітаційних тренувань», – розповіла директор санаторію Оксана Бугайчук.

Крім того, тут використовують метод ударно-хвильової терапії — це вплив ударних хвиль на больові зони в м’яких тканинах, що обумовлює підвищення порогу чутливості зі стійким зниженням больового синдрому. Також спеціалісти закладу використовують реабілітаційну кінезотерапію, фізіотерапію, різноманітні магніти, підводну витяжку та інше. Гордість санаторію – власне джерело мінеральної води, яку використовують як для вживання, так і для бальнеологічних процедур.

«Санаторій має величезний потенціал в частині реабілітації та лікування. Ті послуги, які надають у «Проліску», допоможуть відновитися спортсменам після травм і захисникам після поранень. Тут цілюща не тільки вода, а й повітря», – переконаний Сергій Бизов.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*