офіційний сайт

САМОВРЯДУВАННЮ ТРЕБА БІЛЬШЕ ПОВНОВАЖЕНЬ

Про посилення участі органів місцевого самоврядування в процесі ухвалення рішень на національному рівні під час війни та у післявоєнний період йшлося під час круглого столу, організованого Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ у рамках Проєкту «ГОВЕРЛА», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Участь у дискусії взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Так, на думку експертів, аби рішення органів місцевого самоврядування мали більшу вагу, варто приділити увагу асоціаціям ОМС. То ж суттєвого оновлення та вдосконалення потребує Закон «Про асоціації органів місцевого самоврядування». Доцільно підготувати зміни до законів, що регулюють діяльність Верховної Ради України, її органів та народних депутатів України, які б передбачали не лише можливість ефективно взаємодіяти з органами місцевого самоврядування та їх асоціаціями, а й зобов’язували їх до цього.

Також парламенту пропонують напрямки вдосконалення електронної платформи «Консультації з органами місцевого самоврядування», передбачивши в них особливі умови для асоціацій ОМС.

«Ефективність функціонування місцевого самоврядування та його взаємодії з державними органами залежить від продовження реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади. Тому такі дискусіі варто продовжувати та виносити їх результати на обговорення народних депутатів», – наголосив Григорій Пустовіт.


  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*