офіційний сайт

«РУССКІЙ ВОЄННИЙ КОРАБЛЬ… ВСЬО!». ФОТО

Під такою назвою 23 травня Укрпошта ввела в обіг нову серію популярних поштових марок про руський воєнний корабель.

Чергова серія марок вийшли накладом 5 млн примірників у двох номіналах: для відправлень по Україні «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» та міжнародних «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!».

В урочистому спецпогашенні поштівок взяли участь голова Волиньради Григорій Недопад, секретар Луцькради Юрій Безпятко, секретар Національної спілки журналістів Володимир Данилюк, військовослужбовці Луцького батальйону територіальної оборони, медійники та філателісти.

Григорій Недопад зазначив, що з радістю прийняв запрошення вдруге взяти участь у презентаційному заході та пригадав, що через добу після спецпогашення першої поштової марки «Русскій воєнний корабль, іді …!» російський флагман «москва» затонув.

«Тому бажаю Укрпошті випустити якомога більше пророчих марок із стратегічними об’єктами рф, зокрема із кремлем, аби усі вони пішли курсом корабля, який наразі став підводним», – наголосив він.

Керівник Волинської дирекції АТ «Укрпошта» Іван Люсак розповів, що цей день обрали не випадково, адже сьогодні в Україні відзначають день морської піхоти.

«Окрім поштових марок Укрпошта випустила і конверт, і поштові картки з відповідним зображенням. Сьогодні спецпогашення відбувається одночасно по усій Україні, крім, на жаль, Херсонщини та Криму, – зауважив він. – Сьогодні стартує й продаж цих марок по усіх відділеннях Укрпошти. А оскільки є значний попит на ці марки, діятимуть обмеження в 2 аркуші та 5 конвертів і листівок в одні руки. Крім того, реалізація буде відбуватись і онлайн, щоб усі охочі у різних куточках світу мали змогу їх придбати».

Вартість одного маркового аркушу (3 марки та 3 купони) – 69 грн і $4,5 відповідно.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*