офіційний сайт

РОЗВИТОК ВОЛЕЙБОЛУ НА ВОЛИНІ В ПРІОРИТЕТІ

Як залучати нових спортсменів та популяризувати волейбол, які змагання варто провести перед новорічно-різдвяними святами та хто візьме участь у чемпіонаті області – про ці та інші питання говорили під час засідання виконавчого комітету Федерації волейболу Волині під головуванням очільника Волиньради Григорія Недопада.

Він стверджує: головне завдання для кожного з членів Федерації – зберегти волейбол в умовах війни. В календарі спортивних подій уже запланували проведення турнірів та чемпіонатів, до участі в яких будуть залучати і дорослих, і дітей.

«Дитячий спорт потрібно розвивати, тому плануємо провести два турніри – один для дівчаток, інший для хлопчиків та формувати юнацькі збірні, – каже очільник Федерації. – Потрібно аби в кожній громаді області знову почали функціонувати команди з волейболу, щоб цим видом спорту продовжували займатися. Ми пам’ятаємо як волейбольні команди з сіл та містечок області вигравали турніри та показували настільки високий професіоналізм і злагодженість у грі, що були прикладом для дітей. Спортивне життя в області треба відновлювати та залучати до гри у волейбол нових спортсменів».

То ж під час засідання виконкому Федерації запропонували відновити та провести чемпіонат області з волейболу та уже готувати календар спортивних змагань на наступний рік.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*